• V košíku nemáte žádné produkty

Pískovnička

Pískovnička

1 690,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Pokud jsou vaše dětičky ve věku, kdy mají potřebu zanechávat za sebou stopy v podobě tužkových čmáranic i na místech, kde to právě není vhodné, tak máme pro ně vhodnou alternativu v podobě pískovničky. Využíváním tak známé a dostupné pomůcky jako je písek si děťátko rozvíjí senzorické schopnosti, trénuje grafomotorickou zručnost, kreativitu a neodmyslitelně fantazii. Donekonečna ho mohou přesýpat, hladit, psát v něm a také kreslit různé tvary, postavičky ... Fantazii se v tomto případě hranice nekladou.


Výrobce: MonToy

Materiál: masivní dřevo

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry: 50 / 35 / 6 cm (š / h / v)

Obsah balení: 1 ks pieskovnička, 3 druhy hrabličiek, 3 druhy per a pravítko na uhlazování písku.

Údržba: Otřít vlhkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte ostré čisticí prostředky nebo dezinfekční přípravky.

Doporučený věk: od 3 let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.