• V košíku nemáte žádné produkty

Piklerovej triangl


Piklerovej triangl (často překládán jako Piklerov triangl) aktivuje a podněcuje u dětí motorický rozvoj, koncentraci, autonomii, pomáhá jim zažívat pocit úspěchu a podporuje u dětí důvěru ve své vlastní schopnosti. Emmi Pikler byla přesvědčena, že dítě, které se může pohybovat svobodně a bez omezení, je opatrnější a učí se jak bezpečně spadnout, zatímco dítě, které je příliš chráněné, a jehož pohyby jsou omezovány, je vystaveno většímu nebezpečí. Odkaz pro nás rodiče zní, že pokud budeme dbát u našich dětí na pohybový rozvoj, výsledkem budou spokojené a vyrovnané děti.

Díky Piklerovej trianglu děti dokáží prioritně rozvíjet a zlepšovat své schopnosti a techniky v lezení. Fantazii dětí se, nicméně, hranice nekladou, dokážou mu dát mnohem širší využití. Stává se tak univerzální pomůckou. Když je vylézání a prolézání přestane bavit, zcela nový rozměr dostane triangl po umístění deky na konstrukci. Najednou je tak z něj domek na hraní, stan, tunel, místo ke čtení ...

Když to shrneme, tak je ideální pomůckou na rozvoj volného pohybu a volné hry.

Je navržen tak, aby byl pro naše děti bezpečný. Celý triangl je proto vyráběn se zaoblenými hranami. Zároveň je pevný a robustní. Právě díky těmto vlastnostem je dobrou investicí - dokáže posloužit více sourozencům, čímž se stává generační pomůckou.

Dá se používat v interiéru i v exteriéru. Jeho uskladnění doporučujeme ve vnitřních prostorách.

Triangl je skládatelný, což umožňuje jeho snadné uskladnění. K jeho složení stačí pouze rukou vytáhnout pojistné šroubky a ramena se pak dají jednoduše sklopit k sobě.

Pokud si přejete jiné barevné provedení, kontaktujte nás prosím přes kontaktní formulář, který se nachází pod každým dostupným barevným variantem na našem eshopu. Prostřednictvím formuláře si dohodneme barevné provedení a cenovou nabídku. Děkujeme. :)

https://www.youtube.com/watch?v=JFsslQ1zqV4