• V košíku nemáte žádné produkty

Deska k Piklerovej trianglu PASTELOVÁ

Deska k Piklerovej trianglu PASTELOVÁ

2 250,00 Kč s DPH

Piklerovej triangl dostává jiný rozměr v jeho využívání díky desce, která dětem vytváří nakloněnou rovinu. Umožňuje jim nastavit si úhel lezení v závislosti na jejich schopností a odvahy. Kromě lezení nahoru deska dětem perfektně slouží jako skluzavka.

Deska má ze spodní strany zarážky. Kvůli bezpečnosti to nejsou žádné kovové háčky ani nic podobného na čem by se dítě mohlo poškrábat. Jedná se o cca 1,5 cm vysoký a 2 cm široký výstupek. Deska tak drží na tyčkách, díky čemuž se nemůže sklouznout.

Deska je z jedné strany hladká (skluzavka) a z druhé strany se stupínky na lezení. Deska je přírodní s pastelovými schůdky. Krásně se hodí k pastelové, bílému nebo přírodnímu trianglu. Pokud si přejete jiné barevné provedení na schůdkách, dejte nám vědět do formuláře, který se nachází pod produktem.


Výrobce: Montoy

Materiál: lepené bukové dřevo

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak a barvy s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry: dle zvolené varianty

Obsah balení: 1 ks

Údržba: otřít vlhkým hadříkem

Doporučený věk: od 1 roku

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie