• V košíku nemáte žádné produkty

Pastelkovník Duha

Pastelkovník Duha

490,00 Kč s DPH 590,00 Kč

prodej ukončen

Krásná dřevěná aktivita pro dětičky z naší dílny. Děti se díky ní naučí poznávat barvy, odstíny a pochopit pojmy jako světlejší, tmavší a podobně. Úkolem dítěte je přiřadit samotné válečky ke správné barvě do otvorů na podstavci, kde jdou válečky a zároveň do válečků mohou třídit např. pastelky. Vybrali jsme pro tuto aktivitu 6 barev duhy.


Výrobce: MonToy

Materiál: bukové dřevo

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak a barvy s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry kompletního výrobku: 35 / 17 / 8,5 cm (š / h / v)

Rozměry válečku: 8 / 4,7 cm ( v / ø )

Hmotnost: 0,87 kg

Obsah balení: 1 ks podstavec, 6 barevných válečků. Pastelky nejsou součástí balení.

Doporučený vek: od 1,5 roka

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.