• V košíku nemáte žádné produkty

Montessori knihovna

Montessori knihovna

4 390,00 Kč s DPH

Ptáte se, jak správně vytvořit svému děťátku koutek na čtení? Správným kusem nábytku na uskladnění a prezentaci knih u vás doma může být i naše knihovna :)

Je navržena tak, aby knížky v ní byly umístěny v zorném úhlu dětí a aby děti viděly přední stranu knih. To jako je pro dítě zajímavý obrázek na titulní straně rozhoduje o tom zda dítě po knize sáhne nebo ne. Stejně má toto uložení knih obálkami do prostředí za cíl trénovat paměť dítěte. Dítě se tak učí zapamatovat si jaký příběh se skrývá za obrázkem na titulní straně knihy.

Poličky na naší montessori knihovně jsou umístěny v dosahu dítěte, ne příliš vysoko, aby se dítě při výběru knihy mohlo rozhodovat samostatně bez pomoci rodičů.

Hloubka polic je 5 cm, díky čemuž se dá do nich umístit i více knih, tak aby se, pokud je to nutné, mohli i částečně překrývat.Výrobce: MonToy

Materiál: smrkové dřevo

Rozměry (š / h / v): 72 x 25 x 91 cm

Věk: od kdy doma čtete :) V úvodu, pokud do ní nemáte dostatek knížek, tak dobře poslouží i jako police na hračky.

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Dobrý den,
bylo by možné poslat mi foto modrého provedení?
Předem děkuji,
JJ

Príjemný dobrý deň, aktuálne fotografiu modrého prevedenia knižnice nemáme, ale do konca januára máme zrovna jeden kus knižnice v modrom prevedení vyrobiť, tak vám môžeme poslať z nej fotografie, ak to tak bude stačiť? Monika

Dobrý den,
z jakého dřeva je prosím Montessori knihovna a jak vypadá provedení Lak?
Děkuji předem
Petra G.

Dobrý deň, vyrobená je ze smrkového dřeva, Fotografiu prírodného prevedenia nemáme aktuálne k dispozícií, už sa na nej pracuje, potom doplním. No jedná sa o rovnaké drevo ako je Montessori postel domček. Tam uvidíte aj prírodné prevedenie. Ak budete chcieť vidieť aj detail, dajte mi vedieť a urobím vám foto napr. stolčeka v prírodnom prevedení, čo partner tento týždeň dokončil. Monika

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.