• V košíku nemáte žádné produkty

Meteorologická stanice "Meteomužíkovia"

Meteorologická stanice "Meteomužíkovia"

1 105,00 Kč s DPH 1 290,00 Kč

prodej ukončen

Součástí této sady je 7 ručně malovaných dřevěných Meteomužíkov s podnosem inspirovaných Waldorf & Montessori přístupem. Podněcuje děti lépe vnímat a pozorovat svět kolem sebe, dění v přírodě. Díky ní se mohou děti hrát na meteorologi a určovat aktuální počasí venku / změny počasí /, tím, že na podnose v jeho přední části umístí správného Meteomužíka.

Typy počasí, které se dají nastavit: Slunečno, oblačno, Sníh, Vítr, Zataženo, Bouře, Déšť.

Spodní část Meteomužíkov je otevřená, je možné napíchat si je na jednotlivé prsty, a tak věříme, že děti této pomůcce najdou širší využití. Dřevěný panáčci jsou povrchově upravený s olejem se včelím voskem. Čepice jsou vyhotoveny z filcu a jsou slepeny netoxickým lepidlem. Meteorologická stanice je vhodná i pro práci s dětmi v mateřských školkách, centrech.


Výrobce: Montoy

Materiál: dřevo

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak a barvy s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry kompletního výrobku:

Obsah balení: 1 ks podstavec, 7 ks ručně malovaných dřevěných panáčků.

Výrobek je dodávan ve stylové krabičce z naší dílny. Stačí jen darovat :)

Doporučený věk: od 2 let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.