• V košíku nemáte žádné produkty

KVÍTEK - poznávání barev

KVÍTEK - poznávání barev

1 290,00 Kč s DPH 1 590,00 Kč

dočasne vyprodáno

Používáním kvítku si dítě prioritně procvičuje párování barev a jemnou motoriku. Jeho úkolem je přiřadit správnou barevnou kuličku do správného barevného otvoru.

Při navrhování této pomůcky jsme mysleli i na to, aby v ní byla zabudována vlastní kontrola chyby. Jinými slovy, kolem každého otvoru na kuličky je namalovaný barevný pásek stejné barvy jako je uvnitř otvoru, což dítěti umožňuje kontrolu toho, zda je kulička umístěna správně.

Pomůcka je navržena jednoduše, tak abyste při práci s ní nepotřebovaly už nic jiného. Vše je součástí samotného kvítků a přiloženého balení.

Kvítek je zároveň krásným designovým kouskem, který se děťátku určitě zalíbí a zaujme ho svým barevným provedením na první pohled.


Výrobce: MonToy

Materiál: Kvítek je vyroben z březové překližky. Kuličky jsou z bukového dřeva. Kleště jsou vyrobeny z habru a lžička z javorového dřeva.

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak a barvy s certifikací EN

71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry: 1,8 / 33,3 cm (v / ø)

Obsah balení: Dřevěný dvoupatrový Kvítek. Na každém patře je 10 barevných otvorů. Horní patro je věnováno bledým odstínem jednotlivých barev a dolní patro naopak tmavým odstínem. V balení je tak 20 dřevěných barevných kuliček na hraní. Součástí setu je i dřevěná lžička a dřevěné kleštičky, obojí navrženy přímo do malé dětské ručičky.

Doporučený věk: Odkdy se vaše dětičky zajímají o barvy :) V úvodu, pokud ještě nedokážou pracovat s kleštičkami a lžičkou, tak mohou kuličky přiřazovat rukou. Součástí pomůcky jsou malé kuličky, a tak doporučujeme být v přítomnosti dítěte během práce s kvítkem. V opačném případě je pomůcka vhodná pro děti ve věku od 3 let.


TIPY JAK PRACOVAT S DĚTMI PŘI POZNÁVÁNÍ BAREV, NAPŘÍKLAD, AJ S NAŠÍM KVÍTKEM NAJDETE V NAŠEM BLOGU:

https://www.montoy.sk/blog/nas-tip-ako-pracovat-s-...

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Dobry deň, dnes nám dorazil kvietok, mal byť síce k 2 narodeninám, ktoré bude mať v auguste, ale nevydržala som to :) To je niečo tak nádherné! :) Synček už aj priraďuje :) Ďakujem, opäť ste nesklamali! :)

Synček má dva roky a Kvietok je pre neho ako stvorený. Baví ho dokola ukladať guličky, pinzetku ešte veľmi nechytí, ale učíme sa, snaží sa.

Ďakujeme veľmi pekne za hračku kvietok. Naše dievčatá ju dostali na Vianoce a majú ju veľmi rady. Lyžičku síce používajú pomenej, ale myslím si, že pinzetový úchop je pre ne dôležitejší :) Myslela som si, že pre mladšiu dcérku (2,5) bude tá pinzeta veľkým problémom, ale veľmi rýchlo sa naučila ju používať. Staršia dcérka (5) s tým nemala žiadny problém :) Škoda, že tu neviem pridať fotky, lebo som dievčatá pofotila ;)
My síce na hre nemáme farbu aj okolo toho otvoru, ale len vo vnútri v otvore. Podľa mňa je tá farba okolo otvoru super, lebo si dieťa vie po ukončení práce skontrolovať, či má všetko priradené správne. Ale naše dievčatá sa veľmi rýchlo naučili správne priradiť farby a nejako sa už nestalo, aby sa pomýlili. Ešte raz ďakujeme

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.