• V košíku nemáte žádné produkty

Houpací prkno PASTELOVÉ

Houpací prkno PASTELOVÉ

3 600,00 Kč s DPH

dočasne vyprodáno

Tak s touto houpačkou si děti užijí zábavy do sytosti. Je něčím, co je může provázet celým dětstvím. Jako malé v ní mohou jen tak sedět a houpat se nebo si v ní mohou lehnout a zlehka se kolísat. Navíc, když ji otočí naopak vytvoří si tak z ní tunel na lezení. Později než starší si z ní mohou udělat skluzavku nebo prolézačku a využít se dá už i na intenzivnější houpání. Po převrácení na boční stranu si děti dokáží vytvořit pult, který se dá využít i při jiných hrách.


Výrobce: MonToy

Materiál: Rám je vyroben z březové překližky. Laťky jsou z masivního smrkového dřeva.

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak a barvy s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry: 80 / 40,5 / 40 cm (š / h / v)

Hmotnost: 5 kg

Nosnost: 60 kg

Obsah balení: 1 ks houpací prkno Pastelové

Údržba: Otřít vlhkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte ostré čisticí prostředky nebo dezinfekční přípravky.

Doporučený věk: od 1 roku


Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Dobrý deň prajem. Ja by som Vám len chcela povedať, že veľmi krásne ďakujem za tovar, čo mi dnes prišiel od Vás. Triangel, hojdacia doska aj doska k trianglu. Objednala som to pre istotu s predstihom na Vianoce, ale musím povedať, že je to neskutočne nádherné! Ja sa z toho teším ako by som sa mala sama s tým hrať i keď je to pre dcérku! Potom pošlem určite aj fotky plné štastia, keď budú Vianoce, ale musím napísať, že je to fakt kvalitné, nádherné a neskutočne sa z toho už teraz vytešujem!!! Prišlo mi všetko úplne bez problémov, takže aspoň takto aby ste mali odo mňa spätnú väzbu. Ale je to fakt úžasné a dokonalé! Skvelá práca.
Ďakujem ešte krásne a želám pekný deň!

Dobrý den, chtěla jsem se poděkovat za houpačku. Synovi se moc líbí, zatím je tedy u nás používaná nejvíc jako přelézačka a bunkr.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie