• V košíku nemáte žádné produkty

Velikonoční vajíčko z masivního dřeva Velké Natur (samostatně stojící)

Velikonoční vajíčko z masivního dřeva Velké Natur (samostatně stojící)

150,00 Kč s DPH

dočasne vyprodáno

Vajíčko je vyrobeno z masivního dřeva různého druhu. Spodní část vajíčka je jemně zbroušená, díky čemuž dokáže vajíčko samostatně stát. Poslouží vám jako dřevěná dekorace, která zútulní Váš domov, pomůže navodit příchod jara či atmosféru Velikonoc. Vajíčka doporučujeme dotvořit – namalovat a ozdobit dle vlastní fantazie.


Výrobce: MonToy

Materiál: Masivní dřevo různého druhu. Vajíčka jsou vyrobena převážně ze smrkového, bukového nebo dubového dřeva. Druh materiálu vybereme za vás.

Povrchová úprava: Bez povrchové úpravy - zachováno přírodní provedení výrobku. Dřevo je přebroušeno dohladka.

Rozměry: Vajíčko má výšku cca 22 cm a šířku cca 19,5 cm.

Obsah balení: 1 ks vajíčko samostatně stojící Velké Natur.

Údržba: Otřít vlhkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte ostré čistící prostředky nebo dezinfekční přípravky.

Doporučený věk: od 3 let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.