• V košíku nemáte žádné produkty

Dřevěné domečky na dotvoření Natur

Dřevěné domečky na dotvoření Natur

od 75,00 Kč s DPH

Domečky jsou vyrobeny z masivního dřeva různého druhu dle aktuální dostupnosti. Jsou samostatně stojící a poslouží vám jako přírodní dřevěná dekorace, která zútulní Váš domov. Domečky si také můžete namalovat dle vlastní fantazie.Výrobce: MonToy

Materiál: Masivní dřevo různého druhu dle aktuální dostupnosti.

Povrchová úprava: Bez povrchové úpravy - zachováno přírodní provedení výrobku. Dřevo domku je přebroušeno.

Rozměry:

Domeček Malý - Domečky v této kategorii jsou vyrobeny z masivního dřeva v přibližně stejné velikosti do 15 cm a v různé tloušťce. Velikost domečku vybereme za Vás.

Domeček Střední - Domečky v této kategorii jsou vyrobeny v přibližně stejné velikosti a různé tloušťce. Velikost domečku vybereme za Vás.

Domeček Velký - Domečky v této kategorii jsou vyrobeny v přibližně stejné velikosti a v různé tloušťce. Velikost domečku vybereme za Vás.

Obsah balení: 1 ks domeček Malý, 1 ks domeček Střední nebo 1 ks domeček Velký - podle toho, jakou variantu domečku si zvolíte.

Údržba: Otřít vlhkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte ostré čistící prostředky nebo dezinfekční přípravky.

Doporučený věk: od 3 let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.