• V košíku nemáte žádné produkty

Dětský stolek pro začínající sedících a stolujících

Dětský stolek pro začínající sedících a stolujících

2 990,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Montessori přístup ve výchově povzbuzuje děti k tomu, aby dělali činnosti a zažívali svět na své vlastní úrovni, místo aby ho přizpůsobovaly světu dospělým. Se stolem přizpůsobeným jejich výši zažívají děti svobodu pohybu. Stůl já navržen tak, aby byl dostatečně lehký pro manipulaci dětmi. Zároveň je dostatečně široký na to, aby se jen tak lehce nepřevrhl. Bezpečnost dětí je podpořena zaoblenými rohy stolu.

Tím, že děti mohou být hladové i v jiném čase než my, potřebují i stolovat v jiném čase. Židle a stůl pro začínající sedících nahrazují vysokou židli v době, kdy děti nestolují spolu s námi při vysokém stole. Poskytují dětem místo pro vlastní stolování a mohou si tak začít vychutnávat jídlo, které nás vidí jíst od narození. Využít stůl mohou i na ostatní hry, krájení ovoce a zeleniny a podobně.


Výrobce: MonToy

Materiál: bukové dřevo

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry: 60 / 60 / 39 cm (š / h / v)

Obsah balení: 1 ks stůl

Údržba: Otřít vlhkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte ostré čisticí prostředky nebo dezinfekční přípravky.

Doporučený věk: Tento stůl může dítě využívat od doby, kdy začíná sedět a rodiče ho seznamují s prvními příkrmy až do doby cca 4 let. Délka využití stolku je individuální podle výšky dítěte.

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

dobrý deň prajem, prosím vás je toto cena aj so stoličkou? dakujem

Dobrý deň, cena pri stolíku je za stolík, stolička je samostatný produkt a nájdete ju tu https://www.montoy.sk/drevena-detska-stolicka-montessori-pre-zacinajucich-sediacich

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či stôl so stoličkou sú nejako povrchovo upravené? lakované? a tiež či je drevo nejako lepené? vďaka

Príjemný dobrý deň, drevo je lepené, jedná sa o škárovku bukovú 19mm hrubú, je to A kvalita bez vád a hŕč. Čo sa týka povrchu, tak je lakovaný priesvitným matným lakom značky Balakryl, vodouriediteľný a atestovaný na priamy styk s potravinami. Nohy sú k stolu pre lepšiu prepravu šróbované. Monika

Mate prosim Vas aj dvojickovsku verziu? Teda dve stolicky a stol? Dakujem

Dobrý deň, máme zvlášť stolík http://www.montoy.sk/detsky-dreveny-stolik-montessori-pre-zacinajucich-sediacich a zvlášť stoličku ku stolíku http://www.montoy.sk/drevena-detska-stolicka-montessori-pre-zacinajucich-sediacich takže si ich viete nakombinovať ako chcete, aj pre dvojičky :)

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie