• V košíku nemáte žádné produkty

Dětská židle pro začínající sedících a stolujících

Dětská židle pro začínající sedících a stolujících

1 500,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Montessori přístup ve výchově povzbuzuje děti k tomu, aby dělali činnosti a zažívali svět na své vlastní úrovni, místo aby ho přizpůsobovaly světu dospělým. Se židlí přizpůsobenou jejich výši zažívají děti svobodu pohybu, dokážou samy vstát a odejít od stolu. Židle ja navržena tak, aby byla dostatečně lehká pro manipulaci dětmi. Zároveň je dostatečně široká na to, aby se jen tak lehce nepřevrhla. Bezpečnost dětí je podpořena zaoblenými rohy židle.

Tím, že děti mohou být hladové i v jiném čase než my, potřebují i stolovat v jiném čase. Židle a stůl pro začínající sedící nahrazují vysokou židli v době, kdy děti nestoluje spolu s námi při vysokém stole. Poskytují dětem místo pro vlastní stolování a mohou si tak začít vychutnávat jídlo, které nás vidí jíst od narození.


Výrobce: MonToy

Materiál: bukové dřevo

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry: 34 / 30 / 45 cm (š / h / v)

Výška sedací části je 23 cm.

Hmotnost: 4,2 kg

Obsah balení: 1 ks židle

Údržba: Otřít vlhkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte ostré čisticí prostředky nebo dezinfekční přípravky.

Doporučený věk: Tuto židli může dítě využívat od doby, kdy začíná sedět a rodiče ho seznamují s prvními příkrmy až do doby cca 5 let. Délka využití židle je individuální podle výšky dítěte.

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Ahojte, stolička prišla nepoškodená a je prekrásna a hlavne! zožala hneď veľký úspech, syn sa od nej len málokedy pohol. Moc ďakujeme za perfektnú robotu!

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie