• V košíku nemáte žádné produkty

Děti pohyb milují, je jejich přirozenou součástí. Dopřejme radost z pohybu i v domácím prostředí.

Děti pohyb milují, je jejich přirozenou součástí. Dopřejme radost z pohybu i v domácím prostředí.

Volného pohybu nám zůstalo méně. Procházkám do volné přírody nepřeje velmi deštivé podzimní a co chvíli zimní počasí a přirozený pohyb nám vzala i aktuální situace plná omezení. Děti se museli vzdát pohybových kroužků.


"Vypni televizi, pohádka tě počká. Odložme tablety. Nechceš přece doma sedět jako kvočna - pojď cvičit! ", Zpívá Miro Jaroš a my souhlasíme.

I u nás v Montoy věříme, že spokojené a vyrovnané děti jsou výsledkem dostatečného pohybu. Při pohybu se vyplavují endorfiny, hormony štěstí, a tak i díky němu se můžeme cítit pozitivně naladěni. Pohyb navíc posiluje imunitu a je neodmyslitelnou součástí správného motorického vývoje dětí.

S našimi pohybovými pomůckami snadno vytvoříte prostor pro volný pohyb a volnou hru, tak aby byly děti motivované spotřebovat svou neutichající energii i v domácím prostředí.

Piklerovej triangl, Houpací prkno Montoy i Balanční deska je forma zábavy, která děti zaručeně bude bavit víc než jen několik hodin, dní nebo týdnů. Naše pohybové pomůcky je neomrzí ani po letech.


Piklerovej triangl a houpací prkno


Balanční deska