• V košíku nemáte žádné produkty

Věšák s botníkem "MALÝ"

Věšák s botníkem "MALÝ"

2 314,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Díky tomuto stojanu na oblečení a obuv vytvoříte pro vaše děti předsíň v Montessori stylu. Vyčleníte jim takovýmto způsobem prostor, kde si budou moci nezávisle od vás pověsit kabát, deštník, školní potřeby, čepice a uloží boty. Součástí stojanu, kromě poliček, je i několik háčků ve výšce dětí. Děti tak získají snadno dostupné místo, aby se samy dokázaly starat o své věci a mohli je udržovat v pořádku.Výrobce: MonToy

Materiál: dřevo

Rozměr: 80 x 30 x 62 cm (v x š x d)

Věk: 12+ měsíců

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Dobrý den, prosím o uvedení možnosti barevného provedení, případne zaslání vzorníku. Děkuji, Hanusová

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.