• V košíku nemáte žádné produkty

Set na odšťavňování citrusů

Set na odšťavňování citrusů

310,00 Kč s DPH

dostupné do 7 dní

Co dítě získá díky této činnosti?

Odšťavňování citrusů je jednoduchá aktivita, kterou se děti začínají připravovat na své působení v kuchyni a přípravu náročnějších jídel. Zapojení dětí do kuchyňských činností jim pomáhá v budování nezávislosti a soběstačnosti v prostředí kuchyně. Zvládnutím kuchyňské práce, kterou běžně dělají pouze rodiče, nabývají děti pocit důležitosti, sebedůvěru a sebeúctu. Díky této aktivitě nepřímo děti dokáží lépe ovládat svou ruku a pomáhá jim pochopit sílu ruky, což později využijí při tom jak se budou učit psát.

Výrobce: MonToy

Materiál: sklo, kov

Obsah balení: 1 ks nerezový podnos, 1 ks skleněná miska (průměr 10,5 cm), 1 ks lis na citrusy (dolní průměr 13 cm), 1 ks skleněný džbánek - 250 ml

Věk: 18+ měsíců

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.