• V košíku nemáte žádné produkty

Rodinný celoroční KALENDÁŘ - objevuje den za dnem :)

Rodinný celoroční KALENDÁŘ - objevuje den za dnem :)

4 600,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Kromě toho, že kalendář je krásným designovým a kvalitně propracovaným kouskem, je také hodnotnou pomůckou pro děti či pro celou rodinu nebo pro děti ve školkách a v dětských centrech.

Pracovat s kalendářem doporučujeme tak, ze postupně na základní desku kalendáře doplňujeme konktrétny den v měsíci, takže, pokud je dnes, uvedu příklad, 16.8., Tak budou na kalendáři pouze dny do 16-tého v měsíci. Dny se postupně doplňují z krabičky.

Když na správné místo uložíme den s čílom 1, tak pak už děti umí samy určit, jaký je den v týdnu a také kam uložit následující den.

Ale s kalendářem se dá pracovat různě, to je na něm super, že je variabilní, takže můžete si vytvořit vlastní systém užívání :)Během dne si děti na kalendáři nastavují a aktualizují i změny v počasí. Rovněž se dají nastavit roční období.

Součástí kalendáře je i krabička s oddělením na kolečka s počasím a s oddělením na roční období. Nechybí ani krabička na měsíce v roce.

Kalendář je vyroben v slovenském jazyce, ale po dohodě je možné vyrobit ho iv českém jazyce, resp. v jakémkoli jiném jazyce. Stačí při objednávce napsat požadovaný jazyk do poznámky.


Výrobce: MonToy

Rozměry: 58 x 60 x 3 cm

Obsah balení: 12 tabulek s názvy měsíců, 31 koleček s čísly dní, 7 koleček s počasím, 4 kolečka s ročními obdobími, 1 základní deska a krabičky na uskladnění koleček.

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Tento kalendár máme v škôlke. Dali sme si ho robiť na mieru a sme veľmi spokojní s vypracovaním. Je príjemný deťom do ruky a na stene krásne vyzerá. Je to dizajnérsky kúsok a určite kúpu neoľutujete.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.