• V košíku nemáte žádné produkty

Prstové barvy

Prstové barvy

247,00 Kč s DPH

dočasne vyprodáno

Dopřejme dětem radost z poznávání svého těla, v tomto případě konkrétně rukou. Prstovou barvu nanášejí děti prsty přímo na papír. Na malování prsty doporučujeme použít pevnější papír nebo lepenku.

Gelovitá barva je vyrobená na vodní bázi, je neškodná a snadno čistitelná.

Díky neškodnosti a snadnému používání je ideální pro děti, které začínají poznávat svět maleb.

"Prsty" - děti si namočí bříška prstů do barev a odtlačí na papíře tečky. Mohou to dělat, dokud prsty nezanechávají už žádnou stopu. Takto si mohou vyzkoušet i různou intenzitu barev prsty na papíře.

"Otisky" - můžeme dělat rukou nebo houbou. Děti namočí ruce, nohy nebo houby různých tvarů (hvězdička, zvířátka ...) do barvy, odtlačí je na připravený povrch a zanechají tak svůj otisk.

Vzdělávací cíle pro prstové barvy Jovi jsou:

- zavést pojem barvy

- rozvíjet hmat

- poznávání částí těla (ruce, nohy)

- podpora šikovnosti rukou a prstů

- posílení koordinace očí a ruce

- spolupráce s ostatními dětmi


Výrobce: Jovi

Obsah balení: 5 kusov po 125 ml (farby: červená, žltá, hnedá, modrá, zelená)

Věk: 3+ rokov

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.