• V košíku nemáte žádné produkty

Piklerovej triangl

Piklerovej triangl

od 3 090,00 Kč s DPH

Piklerovej triangl (často překládán jako Piklerov triangl) aktivuje a podněcuje u dětí motorický rozvoj, koncentraci, autonomii, pomáhá jim zažívat pocit úspěchu a podporuje u dětí důvěru ve své vlastní schopnosti. Emmi Pikler byla přesvědčena, že dítě, které se může pohybovat svobodně a bez omezení, je opatrnější a učí se jak bezpečně spadnout, zatímco dítě, které je příliš chráněné, a jehož pohyby jsou omezovány, je vystaveno většímu nebezpečí. Odkaz pro nás rodiče zní, že pokud budeme dbát u našich dětí na pohybový rozvoj, výsledkem budou spokojené a vyrovnané děti.

Díky Piklerovej trianglu děti dokáží prioritně rozvíjet a zlepšovat své schopnosti a techniky v lezení. Fantazii dětí se, nicméně, hranice nekladou, dokážou mu dát mnohem širší využití. Stává se tak univerzální pomůckou. Když je vylézání a prolézání přestane bavit, zcela nový rozměr dostane triangl po umístění deky na konstrukci. Najednou je tak z něj domek na hraní, stan, tunel, místo ke čtení ...

Když to shrneme, tak je ideální pomůckou na rozvoj volného pohybu a volné hry.

Je navržen tak, aby byl pro naše děti bezpečný. Celý triangl je proto vyráběn se zaoblenými hranami. Zároveň je pevný a robustní. Právě díky těmto vlastnostem je dobrou investicí - dokáže posloužit více sourozencům, čímž se stává generační pomůckou.

Dá se používat v interiéru i v exteriéru. Jeho uskladnění doporučujeme ve vnitřních prostorách.

Triangl je skládatelný, což umožňuje jeho snadné uskladnění. K jeho složení stačí pouze rukou vytáhnout pojistné šroubky a ramena se pak dají jednoduše sklopit k sobě.


SOUČÁSTÍ TRIANGLU NENÍ DESKA, PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ. (Https://www.montoy.sk/doska-k-piklerovej-trianglu)
Výrobce: MonToy

Materiál: Rám je vyroben z bukového masivu. Tyčky jsou z jasanového dřeva. Zvolený typ dřeva u tyček má zajistit dostatečnou pevnost a zároveň potřebnou pružnost pod nohama dětí při lezení po Triangle.

Povrchová úprava: Vodou ředitelný, nezávadný lak s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry - Malý Piklerovej triangl: Triangl je rovnostranný trojúhelník s délkou strany 77 cm. Šířka je 76 cm. Celková výška triangl je 68 cm.

Rozměry - Velký Piklerovej triangl: Triangl je rovnostranný trojúhelník s délkou strany 102 cm. Šířka je 76 cm. Celková výška triangl je 89 cm.

Věk: 1 - 7 let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Dobry den,

maji se tycky po slozeni protacet?

Moc dekuji
Frantisek Sahula

Dobrý deň, nie tyčky sa po zostavení nedajú otáčať, bolo by to nebezpečne pre deti. MonToy

Pekný deň prajem môžem sa spýtať koľko má nosnosť piklerovej triangel. Aké tažké dieťa na to môže ísť? Vopred ďakujem za spätnú väzbu. Eva Potuckova

Dobrý deň Evka, nosnosť triangla je 60kg. Využiť ho môžu aj staršie deti. Z našich skúseností dokonca aj 3 či 4 naraz. Celková konštrukcia zvládne aj 100 kg avšak pri zaťažení na jedinú tyč by pri 100kg prišlo k jej prelomeniu. Pekný zvyšok dňa. Daniel

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.