• V košíku nemáte žádné produkty

Piklerovej triangl BÍLÝ

Piklerovej triangl BÍLÝ

3 590,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Triangl je skládatelný, což umožňuje jeho snadné uskladnění. K jeho složení stačí pouze rukou vytáhnout pojistné šroubky a ramena se pak dají jednoduše sklopit k sobě.


SOUČÁSTÍ TRIANGLU NENÍ DESKA, PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ.


Výrobce: MonToy

Materiál: Rám je vyroben z masivního bukového dřeva. Tyčky jsou z jasanového dřeva. Zvolený typ dřeva u tyček má zajistit dostatečnou pevnost a zároveň potřebnou pružnost pod nohama dětí při lezení po trianglu.

Povrchová úprava: Vodouředitelný, nezávadný lak a barvy s certifikací EN 71 - Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Rozměry - Malý Piklerovej triangl: Triangl je rovnostranný trojúhelník s délkou strany 77 cm. Šířka je 76 cm. Celková výška triangl je 68 cm.

Rozměry - Velký Piklerovej triangl: Triangl je rovnostranný trojúhelník s délkou strany 102 cm. Šířka je 76 cm. Celková výška triangl je 89 cm.

Nosnost: Nosnost celého triangla je 100kg. Nosnost jednotlivé tyčky je 60kg.

Obsah balení: 1 ks

Údržba: otřít vlhkým hadříkem

Doporučený věk: od 1 roku

Zboží po zpracování objednávky odesíláme v rámci České republiky následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr:

200,00 CZK (+ 40,- CZK dobírka)


Způsoby platby, které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0,- CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

40,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie