• V košíku nemáte žádné produkty

Montessori postel - MALÝ DOMEČEK

Montessori postel - MALÝ DOMEČEK

od 7 800,00 Kč s DPH

Montessori postýlka ve tvaru domečku je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Nízká výška postele umožňuje dítěti samému se rozhodnout kdy si chce zajít odpočinout, resp. uložit se k spánku.

Tato postýlka je vyrobena bez nožiček.

Součástí postele je laťkový rošt umístění mezi konstrukcií postele přibližne 5 cm nad zemí.

Postýlka je povrchově upravena lakem. Je možné dohodnout se i na barevném provedení postýlky. Cenu za jiné barevné provedení postele posuzujeme a naceňujeme individuálně podle toho zda danou barvu máme v naší nabídce nebo mícháme speciální odstíny.

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Chcela by som sa informovať na cenu pri veľkosti 160x80cm, farba-biela, bočnica pri hlave a pri nohách, plus poštovné. Ďakujem. S pozdravom Barteková M.

Dobrý deň prajem, cena je aktuálne 319,-EUR za posteľ vrátane poštovného, ak by som dorábal bočnice, ktoré budú na pevno, tak cena zostane nezmenená, ak by ste ich chcela vysúvateľné, teda ľahko zložiteľné dole, tak +40,-EUR t.j. cena za posteľ s takými bočnicami by bola 359,-EUR opäť vrátane poštovného. Krásny deň prajem. Daniel

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.