• V košíku nemáte žádné produkty

MEMONIK - hmatové pexeso

MEMONIK - hmatové pexeso

770,00 Kč s DPH

dočasne vyprodáno

Originální společenská hra pro všechny věkové kategorie, která vám učaruje. Jedná se o hmatové pexeso. Tím, že zrak se v této hře nevyužívá, jejím úkolem je rozvíjet především hmat, paměť a zapojit se musí i sluch. Hráči jsou vtaženi do světa 18 druhů různých materiálů a povrchů známých z reálného života, jako jsou např. koberec, korek, dřevo nebo smirek. S Memonikem si vy i vaše děti můžete zahrát také Černého Petra a klasické pexeso.

Je to hra, která dokáže zpříjemnit dlouhé rodinné večery, večírky s přáteli, firemní akce a v neposlední řadě je hra vhodná i jako senzorická nebo výchovná pomůcka při Montessori výchově.

Hrát mohou všichni, vidoucí i nevidomí.


Výrobce: Niche

Obsah balení: 18 párů materiálů, 4 masky na oči, 1 hrací pole, 1 obrázkové pexeso

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.