• V košíku nemáte žádné produkty

Magnetické puzzle - Mapa světa

Magnetické puzzle - Mapa světa

1 271,00 Kč s DPH

dočasne vyprodáno

Naučte vaše dítě, kde leží madagaskar, kudy vede Transsibiřské magistrála, či kde přesně jste byli na dovolené. Pomocí této velké mapy se seznámí s celým světem a to všechno hrou. Krásná magnetická mapa má 92 dřevěných dílků a každý vyobrazuje region, zemi nebo město a obrázek zároveň tento region charakterizuje. Mapa je v anglickém jazyce. Je možné ji zavěsit i na stěnu.


Materiál: dřevo

Rozměry: 77 x 46 x 1 cm

Obsah balení: 92 ks

Věk: 7+ let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Manžel bol vraj prvým objednávajúcim mužom/tatkom Vášho eshopu :-) no toto je presne tá hračka, s ktorou sa bude harť on spoločne s dcérou...atlasy, zvieratá a puzzle, to je ich :-) Už sa tešíme na rozbalenie pod stromčekom! A ešte viac na to, ako sa budeme hrať a zároveň učiť.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.