• V košíku nemáte žádné produkty

Knihovna pro děti

Knihovna pro děti

650,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Vytvořte i vy svým prckem oddechový čtenářský koutek s naší knihovnou. Polička knihovny je navržena tak, aby knížky v ní byly umístěny v zorném úhlu dětí a aby děti viděly přední stranu knih. Poličky při upevňování na stěnu by měly být umístěny v dosahu dítěte, ne příliš vysoko, aby se dítě při výběru knihy mohlo rozhodovat bez pomoci rodičů.


Výrobce: MonToy

Materiál: dřevo

Rozměry (d / h / v): 60 / 8,5 / 6,5 cm

Obsah balení: 1 ks poličky

Věk: 18+ měsíců

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Dobrý deň,


Chcela by som sa spýtať, či sa dajú poličky vyrobiť aj v inom farebnom prevedení (sivá a biela)? Vyrábate aj montessori knižnice?


Ďakujem za odpoveď

Ďa

Pozdravujem Vás, ano, poličky sa dajú vyrobiť aj v bielej a sivej farbe. Montessori knižnicu plánujeme zaradiť do portfólia, verím, že do konca januára. Ak máte záujem o detailnejšie informácie, vidieť našu predstavu takejto knižnice, prípadne nám predstaviť vašu predstavu, napíšte nám prosím e-mail. Želám všetko dobré! Monika

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.