• V košíku nemáte žádné produkty

Fáze měsíce (pomůcka / dekorace na zeď)

Fáze měsíce (pomůcka / dekorace na zeď)

1 000,00 Kč s DPH

vyrobíme do 21 dní

Kategorii vesmírnou v našem e-shopu se nám podařilo rozšířit díky této dekoraci vhodné do dětského pokoje či školek nebo dětských center. Ale není to jen taková obyčejná dekorace! Kromě toho, že to je opravdu krásný designový kousek je to, především, vzdělávací pomůcka!

Díky ní budou mít vaše děti nepřetržitě v prostředí fáze měsíce. A znáte to, když máme něco stále na očích, tak se to přirozeně dostává do našeho podvědomí a mnohem snadněji se to naučíme, protože denně se s danou věcí setkáváme.

Pomocí této dekorace a pomůcce zároveň dokážete dětem, nejen, zajímavým způsobem dotvořit dětský pokoj, prostředí školek, škol či dětských center, ale budou se moci snadněji naučit a zapamatovat si fáze měsíce při seznamování se se sluneční soustavou.

Každé kolečko s vyobrazením fáze měsíce je individuálně navázané na provázku. Jednotlivé kolečka se postupně navlékají na hlavní provázek s uzlíky, které mají zajistit rovnoměrný, pravidelný odstup koleček. Konce motouzu se uvázat o malé hřebíčky a díky nim se celá dekorace / pomůcka upevní do stěny.

Výrobce: MonToy

Materiál: Dekorace/pomůcka vznikla kombinací dubového a lipového dřeva, díky čemuž se nám podařilo vytvořit zajímavý kontrast barev a udělat tak z pomůcky i překrásný designový kousek.

Rozměr: Průměr jednoho kolečka je 9 cm. Celková šířka dekorace/pomůcky je 1 m.

Obsah balení: 8 dřevěných koleček s vyobrazením jednotlivých fází měsíce a se šňůrkami na zavěšení a hlavní provázek na navlékání dřevěných koleček s fázemi.

Doporučený věk: od 3 let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.