• V košíku nemáte žádné produkty

Šití

Šití

260,00 Kč s DPH

Milá a nápaditá dřevěná hračka na procvičení ručního šití. Pokud jsou vaše dětičky plné zájmu, když vás vidí při práci s jehlou a nití, tak toto je ideální příležitost jak si mohou vyzkoušet ruční šití už v raném dětství. Tato hračka dává dětem cennou dovednost, která s nimi zůstane po celý zbytek života.

Šití rozvíjí u dětí, především, jemnou motoriku. Stejně skvěle se díky této pomůcce rozvíjí i úchop třemi prsty. Hračka tedy dobře poslouží na trénování držení pera a přípravu na psaní.

Šněrovací hračky jsou také skvělým tipem na výlety, protože jsou praktické a tiché, takže nebudou rušit ostatní cestující :)


Výrobce: MonToy

Materiál: dub/orech

Rozměr: 18 / 12 / 1 cm (š / v / h)

Obsah balení: 1 kus

Doporučený věk: od 3 let

Zboží po zpracování objednávky odesíláme následujícími způsoby:


1. Doručení na adresu - Kurýr DPD:

150,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

2. Doručení na adresu - Kurýr PPL:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

3. Doručení na poštu - Česká pošta:

300,00 CZK (+ 30,- CZK dobírka)

4. Osobní odběr

bez poplatku

je třeba dohodnout a potvrdit si termín vaší návštěvy, platit předem převodním příkazem, platba v hotovosti a platební kartou na míste není možná


Způsoby platby které můžete využít:


1. Převodní příkaz:

0 CZK

Zboží zaplatíte na náš účet, a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, neposílejte platbu dříve, než Vám potvrdíme kompletnost Vaší objednávky (mailem nebo telefonicky). Informace jako číslo účtu, přesná částka a variabilní symbol Vám zašleme když bude Vaše objednávka kompletní. Po ověření platby pokračujeme ve vyřizování Vaší objednávky a následně Vám bude odeslána.

2. Dobírka:

30,- CZK

Zboží dodáno na dobírku zaplatíte doručovateli, resp. přímo na poště. Doručovatel vám zároveň vystaví potvrzení o převzetí hotovosti.


K odeslání zásilky mimo České republiky využijte web www.montoy.eu nebo nás kontaktujte mailem. Cenu za odeslání zásilky mimo ČR Vám sdělíme po zpracování vaší zásilky když zjistíme její váhu. V případě, že Vám výše poštovného nebude vyhovovat a budete si přát odstoupit od objednávky, vaši objednávku vystornujeme.

V případě pokud potřebujete zboží doručit urychleně, třeba nás kontaktovat nejlépe telefonicky a dohodnout se na individuálních podmínkách doručení. Pokud to bude v našich provozních možnostech, tak je možné zboží doručit i následující den.

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.

Zeptat se

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.